Overgrote meerderheid is akkoord met de "pauzeknop" voor de cao ICON

Op 7 maart heb jij van jouw werkgever gehoord dat hij het cao-overleg de eerste helft van 2025 wil stilgelegd. Op 17 maart hebben wij deze situatie toegelicht. Als lid mocht jij hierover stemmen. Een overgrote meerderheid van de leden is akkoord met deze zogenoemde "pauzeknop".

Het cao-overleg wordt gepauzeerd tot 2 september 2025

Tot en met vandaag 12:00 uur kon jij stemmen over het verzoek van jouw werkgever om het cao-overleg te pauzeren in verband met de ontwikkelingen van ICON wereldwijd. Een overgrote meerderheid (90%) heeft hiermee ingestemd. Dit betekent dat het cao-overleg wordt gepauzeerd tot 2 september 2025. Op 2 september 2025 staat het volgende overleg gepland. En in juni staat nog een overleg gepland met de werkgever over de stand van zaken op dat moment. Zodra hierover meer bekend is, hoor jij van mij. 

CNV en FNV zal jouw werkgever laten weten dat zijn voorstel akkoord is en dat het overleg wordt hervat in september. 

Ik hoor het graag als jij nog opmerkingen hebt

Een aantal leden hebben opmerkingen achtergelaten bij hun stem. Dit waardeer ik enorm. Ik hoor graag van jou wat er speelt en waar ik eventueel rekening mee kan houden tijdens het volgende overleg. Dus heb jij nog opmerkingen of wil jij iets vragen? Laat mij dit dan vooral weten. Jij kan mij mailen op l.kuiper@cnv.nl of bellen op 06 4248 9210. 

Ik wil jou voor nu bedanken en jij hoort weer van mij als er ontwikkelingen zijn.

Je kunt het hele cao-traject online volgen. Reageer of stel je vragen en blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuwe over jouw cao-traject. Klik hier voor de cao-pagina

Mede namens Sijtze de Bruine en Albert van de Weg.

Lisa Kuiper
Bestuurder
M: 06 4248 9210
E: l.kuiper@cnv.nl