Update na de derde onderhandelingsronde cao Enitor Primo

Afgelopen donderdag 10 april 2025 hebben we voor de derde keer onderhandeld met Enitor.

Dat ging in goed overleg, maar we zijn er nog niet. Het zit hem vooral in de Duurzame Inzetbaarheid. Enitor wil graag de focus op ergonomisch werken. De bonden vinden dat er ook een ontzie maatregel moet komen voor de groep medewerkers die al die jaren zwaar werk hebben gedaan. Voor hen komen toekomstige ergonomische maatregelen te laat. Verder zit in het loonvoorstel van Enitor Primo en de vakbonden nog een verschil.

Het is maar goed dat we een vierde onderhandelingsronde hebben gepland op dinsdag 29 april 2025.

Ledenvergaderingen

De datum voor de ledenvergaderingen na de 4e ronde volgen zo snel mogelijk. Ook als we er de 29ste niet uitkomen, is het goed om met elkaar in overleg te gaan hoe verder en welke pijnpunten er dan nog liggen.

Voor meer informatie neem contact op met Jappie of met mij.

Wil je reageren of heb je een vraag?

Ga naar de cao-pagina via deze link. Het hele cao-traject is daar te volgen en tijdens alle fases kun je meepraten en je vraag stellen.

Tristan Westra
Bestuurder CNV
M: 06-48 45 68 54
E:  t.westra@cnv.nl