Terug- en vooruitblik
We hebben kennisgemaakt met jullie nieuwe plantmanager Mustafa Tasdemir. Hij zal Carla Dahmeijer opvolgen. We danken haar voor de prettige samenwerking de afgelopen jaren. FNV heeft ook een nieuwe bestuurder, Ernst van den Berg. Westlake heeft gisteren toegelicht hoe het gaat met de organisatie, welke uitdagingen ze zien voor de komende tijd en waar ze toekomst in zien.
Cao onderhandelingen
De cao loopt tot en met 31 maart. Helaas lukt het niet om dan al een nieuwe cao te hebben, maar we zullen ons inzetten voor afspraken die aansluitend ingaan. We hebben nu 3 momenten gepland voor in juni en juli om te komen tot een nieuwe cao. Wij houden jullie op de hoogte van de verdere ontwikkelingen.
Laat je collega meepraten!
Hoe meer leden we hebben, hoe beter we kunnen onderhandelen over jouw arbeidsvoorwaarden. Een nieuw lid aanmelden gaat heel eenvoudig, en je krijgt er zelf ook nog iets moois voor terug. Ga voor informatie en voorwaarden naar CNV leden werven. Je kunt trouwens ook het hele cao-traject online volgen. Je kunt je vragen stellen of reageren op jouw cao-pagina.
Micky van Loon
M: 06 28 86 65 96
E: m.vanloon@cnv.nl
(FNV is bereikbaar via Ernst van den Berg, ernst.vandenberg@fnv.nl of 0618986692)