Petitie zet eis structurele loonsverhoging kracht bij

Een fatsoenlijke loonsverhoging. Na jaren van minimale loonsverhogingen is dat de eis van de bonden richting werkgever voor het personeel dat valt onder de cao AOJ.

CNV, FvOv en AOb willen een goede structurele loonstijging voor iedereen die werkt bij adviesorganisaties voor onderwijs en jeugd. De loonontwikkeling binnen de cao WAOJ is de afgelopen jaren sterk achtergebleven. Deze was niet alleen lager dan de inflatie, maar ook lager dan de loonstijgingen in vergelijkbare cao’s binnen de branche. De bonden willen minimaal behoud van koopkracht en dat wordt, met een schamel bod van 3% structureel, bij lange na niet gehaald.

Wat is onderwijsadvies ons waard?

Onderwijsadviesorganisaties zoals IJsselgroep, CED-groep, ABC, Timpaan Onderwijs en Onderwijsversterkers zorgen ervoor dat leerlingen die extra ondersteuning nodig hebben, die ook krijgen. Ze helpen docenten en scholen bij het verbeteren van onderwijs en zorgen ervoor dat kinderen niet uit het oog worden verloren, zelfs als ze tijdelijk niet kunnen meedoen door ziekte of andere omstandigheden. Werk dus dat van onmiskenbaar belang is voor een goed en eerlijk onderwijssysteem. Hier mag volgens de bonden best een eerlijke waardering tegenover staan.

Petitie

Dat is de reden voor deze petitie en het verzoek aan de werkgever om een eerlijke loonstijging!