Programma
10.00 uur
Inloop met een kop koffie of thee.
10.30 uur
Opening
Korte videotoespraak
Door CNV-vicevoorzitter Patrick Fey over actuele zaken voor senioren
Presentatie: Senioren in het verkeer
We testen onze verkeerskennis tijdens een interactieve lezing met beeldmateriaal over senioren in het verkeer. Verkeerssituaties zijn ingewikkelder geworden: voorrangskruispunten, turborotondes, spitsstroken, nieuwe belijningen, etc.
Ook zijn er nieuwe verkeersregels bijgekomen. Het is drukker geworden op het fietspad en het gebruik van de e-bike is toegenomen. Bromfietsen mogen in steden soms niet meer op het fietspad rijden. Er zijn fietsstraten met eigen regels.
Lunch
Middagprogramma
Maritiem Museum
Na de broodjeslunch kun je vrij rondwandelen in het museum. Er wordt geen rondleiding gegeven. Om je bezoek aan de museumhaven goed te beginnen, ga je eerst naar onze vuurtoren. Daar leer je hoe de Rotterdamse haven uitgroeide tot de grootste van Europa. Ontdek de museumschepen en kranen of stap aan boord van een van de gastschepen.